My i nasze psy

Andrzej

Człowiek o wielkim sercu! Ma 1000 myśli na sekundę i ręce pełne pracy. A wszystko dla Fundacji… nasz Wielki Koordynator.

Conell

 Flat Coated Retriever
Prawdziwy z niego arystokratka, przyjechał do nas z Anglii i już po miesiącu szczekał po polsku. Wychowywał się z Marcelem chorym na zespół Aperta i pokazywał że szczenie może być delikatny i opiekuńczy już w wieku 4 miesięcy. Dziś już pracuje jako pies terapeuta i daje radość ogromnej liczbie dzieci.

Tasza

Flat Coated Retriever
To gen prababci Duki daje jej taką pewność i inteligencję. Choć jest samodzielna to dzieci na zajęciach są wstanie ją do wszystkiego namówić.

Gapa

Flat Coated Retriever
Przyjechała do nas z tzw. odzysku, rok pracy jej poświęciliśmy a ona odpłaciła się  wspaniałą pracą .

Jola

Jola dzielnie pilnuje Andrzeja, dogląda spraw Fundacji i czuwa nad kondycją naszych psów (w 90% chodzi o to, żeby nie były za grube… żarłoki nasze kochane).

Buba

Szpic miniaturowy Pomeranian
Zawsze myśleliśmy że Labrador to elektrownia atomowa, bo nie mieliśmy Pomeraniana 3,5 kg a

Kofi

Szpic miniaturowy Pomeranian
To wersja mniejsza 2,5 kg , na zajęciach spokój i inteligencja.

Rusia

Szpic miniaturowy Pomeranian
Następne 2,5 kg ,miłości i subtelności. Ale jak wszytkie inne , po zajęciach czysta energia.

Jadzia

Szpic miniaturowy Pomeranian
Wersja pierwotna imienia to Jaga, ale Miłosz wolał Jadzie i wszyscy sie uzależnili. Nieodrodna córka Buby, choć ledwie dobiła  do 2 kg.

Milan

Szpic miniaturowy Pomeranian
Jedynak w gronie dziewczyn, mimo wszystko dzielnie trzyma się z Conallem. Mieszka obecnie ze swoim osobistym ludzkim niemowlakiem Gabrysiem, którego koch do szaleństwa, to pojawia sie na zajęciach dogoterapii.

Ela

Ela jest naszym fundacyjnym wulkanem energii. Dodaje nam sił i motywuje do działania.

Tigra

Flat Coated Retriever
Doświadczony flaci terapeuta, dzielnie wspomaga Elę w jej działaniach.

Dagmara

Psy, konie… Gdyby w Polsce hodowano wielbłądy, to pewnie też chętnie zajęłaby się wielbłądoterapią.

Ala

Ala czuwa nad wychowaniem naszych psich terapeutów. Jej czujne oko dostrzeże każde ludzkie „potknięcie”. Bo przecież pies nigdy nie jest winien.

Czikita

Pudel średni

Pierwsza pudlica w naszej fundacji, i ogromne zaskoczenie co jest w stanie zrobić. Z drugiej strony jak Ala się bieże za psa to cuda robi. 

Calypso

Pudel średni.

Nie odrodna córka Czikity, takie zrobią zjęcia za dziesięć psów. Zmiana – Córka Czikyty i …, świetnie pracuje. Tak jak Mama.

Agent

Jack Russell Terrier

To już weteran, ale jak to Jecky atomowy temperament. Chodż udawanie lalki w wózku też mu nieźle wychodzi.

Koka

Lagotto Romagnolo
Powinna być tutaj na początku, szkoliła ją babcia Riki przy pomocy Ali. Nigdy nie miał parcia na szkło i ustąpiła miejsca bardziej zapracowanym w tej chwili.

Tadeusz

Jego spokój i opanowanie pozwala nam spojrzeć na niektóre działania z dystansu. Prezes – idealna funkcja aby zarażać spokojem.

Molka

Flat Coated Retriever

Jak wszystkie flaty z fundacji , z genami psich terapeutów, jest i aktywna, gdy potrzeba, i spokojna, gdy potrzeba.Pies Terapeuta.

Gabi

Flat Coated Retriever

Dostojna, opanowana, subtelna. Macha ogonem z prędkością światła i ma ewidęntną „słabość” do szczeniaków.

Stefan

Doświadczenie i opanowanie… To dzięki tym cechom od lat prowadzi zajęcia na szpitalnych korytarzach:). No i… dba o stronę graficzną naszych publikacji.

Coca

Labrador Retriever
Już ma swoje latka, ale daje radę w szpitalu, jak przystało na doświadczonego Piesa Terapeuty.

Ewa

Na zajęciach, jak w rodzinie, wszystko poukładane i na swoim miejscu, precyzja i fachowość to podstawa.

Jarek

Dobrze, że rodzina powiększyła się o Mantka. Jako jedyny psi mężczyzna wzmocnił on, zdominowaną przez „kobiety” pozycję Jarka – najlepszego rozdawacza ulotek w Polsce i galaktyce.

Manti

Labrador
Daje rade w szpitalu jak doświadczony Pies Terapeuta.

Agata

Siła napędowa wszystkich projektów . Jej dokładność , kreatywność i odpowiedzialność pozwala uporządkować i prowadzić realizowane przez fundację projekty. Oczywiście zajęć nie może sobie odpuścić. Nasza vice Prezes to powaga w papierach i wielkie serducho na zajęciach.

Yoshi

Flat Coated Retriever

Wiarygodna hodowla i sprawdzone geny kilku pokoleń psich terapeutów,  systematyczny udział w zajęciach i – efekt – Pies Terapeuta.

Ola

Młoda pani psycholog

Młoda pani psycholog w dogoterapii sprawdza się super. Jej kreatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,empatia daje super efekty. Choć dopiero kilka miesięcy uczęszcza na zajęcia to sprawdza się super..

Joy

Flat Coated Retriever
Kolejny flaci obciążony genetycznie zawodem psiego terapeuty. W rękach Oli zmienia się codziennie. Chodź to jeszcze szczeniak, to na zajęciach zachowuje się odpowiedzialnie.

oddział Kowalki

Joanna

Już 10 lat prowadzi zajęcia w woj. zachodnio- pomorskim. Ma wsparcie męża i córki ale to i tak wszystko na jej głowie. Ma spory obszar na głowie, ale daje sobie świetnie radę.

Krzysztof

Wsparcie Asi na zajęciach i w kuchni.

Safi

Flat Coated Retriever

Jedna z trzech Flatek pracujących w Zachodnio Pomorskim

Duszka

Flat Coated Retriever

Jedna z trzech Flatek pracujących w Zachodnio Pomorskim

Birka

Flat Coated Retriever

Jedna z trzech Flatek pracujących w Zachodnio Pomorskim

oddział Bytom

Paulina

Paulina to wulkan energii na zajęciach i kuchni. Kreatywności wszędzie ogromna, nie wiem czy wolę oglądać ją na zajęciach czy jeść jej przepyszne ciasta. Najlepszym wyjściem było by jeść ciasto oglądając zajęcia.

Sebastian

Wspiera Paulinę w małżeństwie i na zajęciach. Niezastąpiona prawa ręka.

Bryza

Berneński Pies Pasterski

Oaza spokoju i spore rozmiary, dają wsparcie przy nauce chodzenia, puszysta sierść tworzy wspaniałą  przytulankę.

Zefir

Flat Coated Retriever

Następny który nie miał wyjścia tyko, być mądrym i wspaniałym psim terapeutą. Geny terapeutów kilku pokoleń, zobowiązują

Johnny

Szpic miniaturowy Pomeranian

Pomki wkroczyły do naszej fundacji dość dużą reprezentacją. Każdy pracujący w dogoterapii chciałby mieć takie maleństwo na zajęciach. Prywatnie wulkan energii na zajęciach spokój i rozwaga.

oddział Olsztynek

Emilka

Pedagog , nauczyciel, hodowca psów i sfiksowana na Flaty i dogoterapię. Przy pięciu psach, kocie i trójce dzieci pewnie wymagane kwalifikacje aby to ogarnąć.

Lena

Po mamie odziedziczyła miłość do zwierząt, choć pierwszym wyborem pewnie są konie. Zdolności dogadywania się z psami i dziećmi , pewnie wyssała z mlekiem mamy.

Coco

Flat Coated Retriever

Następny który nie miał wyjścia tyko, być mądrym i wspaniałym psim terapeutą. Geny terapeutów kilku pokoleń, zobowiązują. 

Yoco

Flat Coated Retriever

Następny który nie miał wyjścia tyko, być mądrym i wspaniałym psim terapeutą. Geny terapeutów kilku pokoleń, zobowiązują. 

Cwaniak

Wielorasowiec

Niedoceniany Pies Terapeuta z powodu wielorasowości, okazał się niezastąpiony na zajęciach. W takim domy pewnie nie miał wyjścia.

Wolontariusze

Ada

Jako 5 latka prowadziła zajęcia z dogoterapii co skrzętnie nagrała telewizja. Jej dzieciństwo w domu to i goldeny, i flaty wśród psów. A teraz już pomeranian Milan . Osobisty ochroniarz jej synka Gabrysia.

Piotr

Zaraził się dogoterapią od Ady. Najpierwsz wspólne zajęcia a teraz wspólne życie i Gabryś.

Wiktoria

Jak mówi Paulina oddział w Bytomiu miał by ograniczone możliwości. Znajomi zastanowiają się czy nie wychowywały ją zwierzęta. Rozumie się z nimi bez słów.

Ola

Miłość do zwierząt wyssała z mlekiem matki. Tak zostało bo studia też na SGGW. Kowalki mają super ekipę, choć bardziej wieś niż miasto.

Dominik

Jak tylko może, dzielnie pomaga Tadeuszowi w zajęciach, pewnie to u nich rodzinne.

Angelika

Jak pamiętam zawsze była w fundacji, zawsze pomocna zangażowana i kompetętna. Poprostu córka fundacji.

Natalia

Jedna z ostatnich wolontariuszek, choć już stała się niezastąpiona. Uśmiecha się zawsze i wszędzie ,nawet w ciężkich sytuacjach. Pewnie bombe rozbroi uśmiechem.

Ela

Prawa ręka naszego fundacyjnego Stefana. Dzięki niej Stefcio nie ma możliwości wymigać się z imprez w dni wolne, które Ela poświęca dla Fundacji.