PFRON 2019/2020

realizowany z środków PFRON

Archiwum

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

 

Sponsorzy

Hosting sponsoruje Kei.pl

Interaktywna Agencja Reklamowa

Nasz profil na Facebook     Nasz profil na NK.PL

 

 Polecamy

 

Renata Przemyk

 

Renata Przemyk

Wspaniała muzyka, wspaniały głos, wspaniałe teksty i jej wiecznie śmiejące się oczy... Krótko mówiąc TWÓRCZOŚĆ NIEPOWTARZALNA. To właśnie Renata Przemyk. Mimo wielu obowiązków, ogromu pracy i wiecznego braku czasu Pani Renata zdołała wygospodarować chwilę na rozmowę, bowiem leży jej na sercu dobro potrzebujących, dlatego popiera działalność Fundacji AMA CANEM.


 

 

Irena Santor

„Działania mające na celu pomoc drugiemu człowiekowi, w tym przypadku idea dogoterapii
i działalność Fundacji AMA CANEM, są piękn
e i godne pełnego poparcia”.
Irena Santor

Słowa tak znakomitej artystki, wychowującej muzycznie kolejne pokolenia, napawają nas ogromną dumą. Zawsze podziwialiśmy Panią Irenę na scenie, a dziś znając stosunek Pani Santor do niepełnosprawności i do ludzi im pomagających cieszymy się, że spotkaliśmy Ją na naszej drodze.

Irena Santor


 

Andrzej Deskur

 

 

Andrzej Deskur

Andrzej Deskur znany głownie z seriali „Na Wspólnej” i „Majka” znalazł chwilę dla naszej Fundacji. Był czas na rozmowę i wspólne zdjęcie z wolontariuszami i psami. Udało nam się wykorzystać ten moment i opowiedzieć o idei dogoterapii – a tym samym zyskać kolejnego jej zwolennika – poszło nam bezproblemowo, bowiem Pan Andrzej sam jest właścicielem labradora i wie, jak wielką moc ma taki psiak.


 

 

Constant-Michel Labarre
“J'ai participer a deux reprises a des actions therapie avec chien pour enfants de la Foundation AMA CANEM et cela ne semble tres indispencable, les effects produit par le contact entre chiens et enfants. Je supporte la foundation de toutes me sposibilitees AMA CANEM.”
C-Michel Labarre

Tłum.: „Byłem dwa razy na zajęciach z dogoterapii w Fundacji AMA CANEM, stwierdziłem absolutną potrzebę przeprowadzania takich zajęć. Efekty w kontakcie pomiędzy psem a dziećmi są po prostu niesamowite. Popieram działania Fundacji AMA CANEM.”

My możemy dodać, że Michel jest jednym z największych na świecie mistrzów kuchni francuskiej i wspaniałym, wrażliwym na cudze nieszczęścia człowiekiem. Do tego uwielbia psy i dzieci... Może, więc zacznie z nami jeździć jako dogoterapeuta?

Constant-Michel Labarre

 

 

 

 

 

Rodzina Peszków

Aktorska Rodzina Peszków ma wielkie serce i dlatego zdecydowała się zasilić szeregi Naszych fundacyjnych Gwiazd. Jest nam tym bardziej miło, gdyż stawili się w komplecie – razem z Colą, wspaniałym Golden Retrieverem.


 

 

 

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska, oprócz wielkiego talentu, znana jest również ze swojej wrażliwości na los innych. W związku z tym, że zarówno los zwierząt, jak i drugiego człowieka nie jest jej obojętny, z przyjemnością zgodziła się dołączyć do naszego grona. "Więcej nie muszę mieć, cieszy mnie mała rzecz" - śpiewa Artystka. My doskonale rozumiemy te słowa, dlatego niezmiernie ciepło witamy Natalię w kręgu Przyjaciół Fundacji AMA CANEM.

Natalia Kukulska


 

Dariusz Kowalski

 

 

Dariusz Kowalski

„Bardzo mnie cieszy, kiedy widzę, że ludzie znajdują sens życia w tym, żeby pomagać innym, że poświęcają swój czas, a przede wszystkim otwierają swoje serca... To potwierdza, że najważniejsze w życiu jest dawać, a nie ciągle zagarniać do siebie. Pozdrawiam.”

D. Kowalski


 

 

 

Iwona Węgrowska
„Zuzia, Cindy i Tara to moje córuchny.” Tak mówi o swoich dwóch yorkach i amstafce piosenkarka Iwona Węgrowska. Teraz rodzina powiększyła się o psich terapeutów z Fundacji AMA CANEM. Pani Iwona została Przyjacielem Fundacji, dołączając tym samym do grona jej sympatyków.

 

Iwona Węgrowska

 

 

Jacek Krzaklewski

 

 

 

 

Krzaklewska Studio Migafka

 

 

Jacek Krzaklewski

Gitarzysta „Perfectu” Jacek Krzaklewski i Luna, wspaniała suczka siberian husky, popierają ideę dogoterapii i działania Fundacji AMA CANEM.
„To wspaniałe, co robicie, oglądałem zdjęcia z zajęć dogoterapii i uśmiechy na dziecięcych buziach mówią same za siebie”.

Jacek Krzaklewski

© 2013 Fundacja Ama Canem | Beyzi - KOKOBA