Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

 

Sponsorzy

Hosting sponsoruje Kei.pl
OVER ZOO

Nasz profil na Facebook     Nasz profil na NK.PL

 

 Polecamy

 

 

 

Kartka

Bal w Centrum Tańca i Zabawy "Twister"

Jak wspaniale się bawiliśmy w Twisterze możecie obejrzeć w foto relacji.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wigilia w Przedszkolu Specjalnym nr 1

Wigilia - czas refleksji, bliskości i wzajemnej radości. Uśmiechnięte buzie dzieci i ich rodziców, kadry przedszkola, zaproszonych gości - tak, Tak właśnie można napisać o naszej wspólnej, przedszkolnej Wigilii. Jesteśmy pewni, że nasz krótki fotoreportaż trafnie odzwierciedla niepowtarzanie piękną atmosferę i przebieg wspólnego spotkania.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Pomaganie na Merdanie 12.2014

Już siedem lat ma "TA" inicjatywa TVP  z Łodzi oraz P. red.Katarzyny Pawliny. Od początku bierzemy w niej aktywny udział i ...  nigdy nie odmówiliśmy i nie odmówimy wsparcia tak szczytnej akcji.

Bądźmy razem. Po prostu. Warto. Warto być razem. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Mikołajki w Szpitalu Dziecęcym na Spornej

Dzięki firmie 'Mattel' i Fundacji 'Wspólna Droga", mogliśmy urządzić wspaniałe Mikołajki dla małych  Pacjentów szpitala. Mamy nadzieję, że na długo zapomną o swoich chorobach bawiąc się zabawkami Mattela. Dziękujemy i mamy nadzieję, że dzięki współpracy z Fundacją "Wspólna Droga" kolejny raz spotkamy się z naszymi "PODOPIECZNYMI". W równie miłej atmosferze. Zapraszamy do galerii zdjęć. 

Przedszkole Specjalne w Radomsku 2014/2015

Przedszkolaków odwiedził specjalni - zawsze mile widziani i wyczekiwani - goście psy Fibi, Mafia, Dub, Argo i Draka wraz ze swoimi opiekunkami. W czasie spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się, jaką rolę odgrywa pies w społeczeństwie. Uczyły się jak bezpiecznie i odpowiedzialnie postępować z psem. Dzieci miały okazję przełamać lęk przed czworonogami i pogłębić kontakt przez podejście do psa i pogłaskanie. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami przełamuje lęk, nieśmiałość, buduje poczucie bezpieczeństwa. Zajęcia te dostarczyły dzieciom wiele pozytywnej energii. Dziękujemy. Bardzo miło będziemy wspominać to spotkanie. Czekamy na kolejne.

Agnieszka Bzowska – nauczyciel

Zapraszamy do galerii zdjęć. 

Przedszkole nr 235

To nasza druga wizyta i mogę powiedzieć, że dzieciaki prawie wszystko zapamiętały z pierwszych zajęć edukacyjnych.Takie spotkania tylko potwierdzają jak ważne są nasze spotkania. Profilaktyka, profilaktyka - teraz już wiedzą, i pamiętają, jak zachowywać się przy spotkaniu z  nieznanymi psami.

 11 grup Dzieciaków  - MULTUM - , ale nasi Psi Terapeuci dali sobie radę. Najważniejsze były szczere Uśmiechy Dzieciaków oraz ich

 autentyczna chęć przytulenia się do "Psa Terapeuty".  

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Cykl Spotkań w Szkole Podstawowej nr 162

Spotkania w 10 klasach  było bardzo miłym maratonem. Dzieciaki przeszły samych siebie a wspaniała kadra pomagała i wykazywał nie mniejsze zainteresowanie jak uczniowie. Mam nadzieję że w przyszłym roku sprawdzimy ile zostało z naszych spotkań.

 Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2013 Fundacja Ama Canem | Beyzi - KOKOBA