Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

 

Sponsorzy

Hosting sponsoruje Kei.pl
OVER ZOO

Nasz profil na Facebook     Nasz profil na NK.PL

 

 Polecamy

 

 

 

"W stronę samodzielności" organizowana przez PCPR w Krakowie

W tym roku impreza - "W stronę samodzielności" - organizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krakowie, odbyła się w Radwanowicach. Nasi starzy znajomi tak, jak i my, byliśmy szczęśliwi, że spotkaliśmy się kolejny raz. Fotoreportaż wiele wam przekaże. Mamy nadzieję że Impreza na stałe przeniesie przeniesie się do Radwanowic.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

XIV Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

Od wielu lat uczestniczymy w tej imprezie. Zawsze jest to okazja do wymiany doświadczeń związanych z “psią” obecnością w domu oraz możliwość zapoznania się z istotą dogoterapii i Psami Terapeutami z fundacji Ama Canem. Pracowicie, w super atmosferze i przy dużym zainteresowaniu ze strony uczestników “targów” byliśmy obecni w Hali EXPO w Łodzi zarówno my – Przewodnicy Psów jak i  nasze czworonogi – Psy Terapeuci. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

40 lecie DPS-u z ul.Krzemienieckiej 7/9

Wspaniała zabawa z występami podopiecznych, tak w ogromnym skrócie można opisać 40 lecie w DPS-ie. Ciężko określić dla kogo większą frajdą była nasza wizyta, tak kadra jak i podopieczni wykazali ogromne zainteresowanie. Pewnie już niedługo spotkamy się na zajęciach.   

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dni Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną pod hasłem "Tańczmy razem"

Ogromne zainteresowanie "Psami Terapeutam"i z naszej fundacji towarzyszyło naszej obecności w Aleksandrowie Łódzkim. Możliwość bezpiecznego przytulenia się do "Psa Terapeuty",  spokojnego poprowadzenia go na spacer, radość z bezpośredniego kontaktu, możliwość przytulenia się .... TAK, to były niezapomniane chwile. Obopólne. Pozdrawiamy serdecznie organizatorów Imprezy. Do zobaczenia.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Wolontariat Polpharmy

„Ludzie pomagają ludziom” - takie motto jest hasłem przewodnim i naszej Fundacji, i Wszystkich którzy pomagają Osobom Niepełnosprawnym, potrzebującym Wsparcia. Z ogromną ochotą, kolejny raz, dołączyliśmy do akcji „POLPHARMY” w Tomaszowie Maz. Tym razem naszymi „Podopiecznymi” były, nie tylko, osoby z D.P.S., ale również Osoby z miasta. Reprezentujące ‘Trzeci’ wiek. Wszystkich serdecznie pozdrawiamy. Do zobaczenia za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Liga Kobiet Polskich

Wspaniale bawiliśmy się na spotkaniach w LKP. Członkowie i rodziny uczestnicząc w spotkaniach zaskoczyły nas wiedzą o naszej działalności, choć wiedza na temat zwierząt i pytania dały smaczek całej imprezie. Miło być zaskoczonym tak profesjonalnym przygotowaniem do spotkania, choć największe laury dla organizatorów którzy przygotowali się na każdą sytuacje. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Kolonie w Fundacji Krwinka

Tradycyjnie, już od wielu lat, odwiedzamy naszych podopiecznych z oddziału onkologicznego Szpitala Klinicznego im. M.Konopnickiej w Łodzi podczas turnusu rehabilitacyjno – wypoczynkowego organizowanego przez fundację „Krwinka”. I tym razem wszystko nam dopisało – i atmosfera, i pogoda. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spotkać się ze swoimi czworonożnymi „Przytulankami”. Rodzice i opiekunowie dzieci również, dzięki „Psom Terapeutom”, otrzymali wielki zastrzyk pozytywnej energii. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Półkolonie w SOSW w Radomsku

To już kolejna impreza w SOSW i drugie półkolonie. Wspaniała kadra i organizacja pozwoliła na wspaniałą zabawę a czas uciekał jak szalony. Do przyszłego roku, już nie możemy się doczekać.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

© 2013 Fundacja Ama Canem | Beyzi - KOKOBA