PFRON 2018/2019

realizowany z środków PFRON

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom

 

Sponsorzy

Hosting sponsoruje Kei.pl

Interaktywna Agencja Reklamowa

Nasz profil na Facebook     Nasz profil na NK.PL

 

 Polecamy

 

Kolejny rok na Hubertusie w Łęczycy i jak zwykle wspaniale. Pomysł na konkurs pasztetów i pieczona dziczyzna na pewno ozdabia całość imprezy.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Od ponad 10 lat przyjeżdżamy do S.O.S.W na zajęcia z naszymi podopiecznymi w Bełchatowie. Pierwszy raz mieliśmy okazję uczestniczyć w imprezie miejskiej w Galerii. Mieszkańcy tłumnie przybyli na obchody Dnia Zwierzą i bardzo ich ucieszyła obecność naszych Psów Terapeutów o których dzięki lokalnym mediom dużo się mówiło. My byliśmy zachwyceni i na pewno chętnie przyjedziemy w następnym roku. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Kolejny raz gościliśmy w szkole podstawowej w Zgierzu, jak poprzednio było bardzo przyjemnie z ogromnym zaangażowaniem.

Pozdrawiamy i do następnego roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Fundacja „Dom w Łodzi” to pierwszy i jak na razie jedyny w Polsce niepubliczny dom dziecka dla chorych dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Miło jest nam, ze możemy wspomagać rehabilitację chorych dzieci w renomowanym szpitalu C.Z.M.P. w Łodzi. To już kolejny, niosący radość wszystkim, rok wspólnych spotkań. Oby tak było dalej. 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

W marcowy poranek mieliśmy przyjemność gościć piękne psiaki - Molly i Gapcia wraz z opiekunem- panem Andrzejem. Podopieczne fundacji to psy rasy Flat Coated Retriever, które już od pierwszych chwil spotkania, zjednały sobie miłość przedszkolaków. Była to wyjątkowa, a zarazem bardzo interesująca lekcja, jak zachowywać się w stosunku do zwierząt. Dzieciaczki z Punktu Przedszkolnego miały okazję doświadczyć poczucia bliskości żywej i kochającej istoty jaką jest pies. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z czworonożnymi pupilami. Anna Bujko, Agata Sochacka

Zapraszamy do galerii zdjęć.

W dniu 01.03.2018 r. odbyły się w naszym przedszkolu zajęcia z dogoterapii przeprowadzone przez instruktorów z Fundacji Ama Canem. Przedszkolaków odwiedziły Psy Terapeuci rasy Flat Coated Retriever o imieniu Dub, Tasza, Gabi, i Conall. Dzieci z radością powitały czworonożnych przyjaciół, chętnie się z nimi bawiły, głaskały. Z zainteresowaniem wysłuchały również ciekawostek nt, roli psa w życiu człowieka. Dowiedziały się m.in. w jaki sposób psy pracujące z terapeutą pomagają chorym dzieciom i osobom dorosłym powrócić do zdrowia. Ponadto utrwaliły zasady bezpiecznego zachowania się w kontaktach ze zwierzętami. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

W przedszkolu było gwarnie,wesoło i – całkowicie inaczej.. Dlaczego? Dzieci czekały na przyjazd czworonogów, Psów Terapeutów z fundacji Ama Canem. I doczekały się. Ale to nie wszystko. Była również ekipa z TVP, która rejestrowała przebieg spotkania. Miło jest napisać, ze dzieciaki były najbardziej zaangażowane w TO, co przewodnicy Psów Terapeutów im zaproponowali w ramach edukacyjnej zabawy. I zrealizowali. Kamery TVP były tłem. I TO jest najwspanialsze w tym spotkaniu.Zapraszamy do galerii zdjęć i niebawem do linka TVP obrazującego przebieg spotkania.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

© 2013 Fundacja Ama Canem | Beyzi - KOKOBA